راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

نحوه سفارش پروژه

مقدمه

سفارش پروژه

شرکت راهکار گستران ، ارائه دهنده خدمات و راهکار تجارت الکترونیک، جهت رفاه حال مشتریان گرامی و در راستای بهبود کیفیت خدمات طراحی وب سایت، فروشگاه آنلاین، بازاریابی آنلاین و برنامه نویسی سیستم های تحت وب اقدام به ایجاد سیستم مدیریت مشتریان و پروژه نموده است .

شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به قسمت مدیریت کسب و کار شرکت راهکار گستران ضمن  درخواست پروژه از مراحل پیشرفت پروژه پروژه، زمانبندی ها و … مطلع گردید.

ورود به سیستم مدیریت کسب و کار راهکار گستران

نحوه سفارش پروژه : پس از ثبت نام یا دریافت نام کاربردی و گذرواژه می توانید  پس از ورود به سیستم وارد قسمت پروژه ها شوید و توضیحات لازم درباره پروژه را درج کنید، قیمت پیشنهادی را درج کنید ، سپس کارشناسان ما پس از بررسی برای طی مراحل بعدی با شما تماس خواهند گرفت.

ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید