راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

ریپورتاژ آگهی

مقدمه

با رپورتاژآگهی به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی و برندسازی آشنا شوید.

معجزه‌ی این نوع تبلیغات به اینصورت است که به صورت غیرمستقیم بر روی مخاطب تاثیر می‌گذارند، موجب اعتماد مخاطبان شده و سبب میشوند مخاطب تا به آخر، مشتاقانه پیگیر آگهی شود. جالب است که بدانید، بزرگترین و معروفترین برندهای دنیا از این روش برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند.

در این نوع آگهی، قالب بندی متن آگهی به صورت گزارشی بی‌طرف از طریق رسانه‌های مختلف به مخاطب ارائه می‌شود. درواقع مخاطب آن را گزارشی بی‌طرفه می‌بیند یا می‌شنود و یا می‌خواند. اما نمی‌داند که عده‌ای با هدف تقویت تاثیرگذاری ذهنی یک محصول و یا خدمت، این گزارش را فراهم کرده‌اند.

تعریف رپورتاژآگهی (Advertorial)

به طور کلی می‌توان چنین گفت که رپورتاژ آگهی خبری تبلیغاتیست که در راستای تبلیغ محصول یا خدمات ساخته شده و در رسانه‌های پربازدیدکننده منتشر می‌شود.

نکاتی که باید در نوشتن یا ارائه‌ی رپورتاژآگهی مورد توجه قرار بگیرند:

  • ارزش آفرینی: محتوای باید ارزشمند بوده و نیاز مخاطب را رفع کند. لزوم ارزش آفرین بودن محتوا در اینست که رفع نیاز مخاطب با فروش محصول رابطه‌ی مستقیم داشته و با پاسخگوئی به این نیاز، مشتری را جذب کنید.

این نوع تبلیغ اینترنتی بر خلاف سایر روشهای تبلیغاتی اهل اغراق نبوده و سعی بر این دارد با محتوایی کامل، آموزنده و قانع کننده، کاربر را به محصول یا برند جذب و دانش کاربران را در این زمینه افزایش دهد و اطلاعات کاملی در اختیارشان قرار دهد.

باید مهارت این را داشته باشید که کاربر را به کلیک کردن روی لینک‌ها ترغیب کنید، شما می‌توانید از کاربران مشتری‌های وفاداری بسازید و به کسب و کارتان رونق دهید.

 

  • فرمت نوشتاری سایت، لحاظ گردد: رپورتاژآگهی شما باید طبق سایتی که آن را منتشر خواهد کرد فرمت شده و فرمت نوشتاری سایت را رعایت و حفظ کند تا به این طریق، اعتماد مخاطب را حفظ کرده و پایدار بماند.
  • استراتژی مناسب و شفافی داشته باشید: با استفاده از تکنیکی موثر، بین برند خود و محتوای تولیدی ارتباط برقرار کنید. با معرفی درست در مورد کسب و کارتان ، شاید بتوانید لید دریافت کنید. لید نقطه‌ی پرش شما خواهد بود. بدین صورت که در این نقطه با مخاطبان (مشتریان آینده) وارد تعامل شده و مشتری را شکار خواهید کرد.

به طور کلی هر چقدر هدف شما شفاف‌تر باشد، رپورتاژآگهی شما با تمرکز بیشتر و عملکرد موثرتری ارائه خواهد شد. و البته باز هم به این مساله توجه کنید که رپورتاژآگهی می‌تواند به صورتهای مختلفی ارائه شود. به طور مثال: به صورت یک راهنما، یک ویدئو ، مقالاتی چاپ و تدوین شده و ….

اما به هر شکلی که یک رپورتاژآگهی موفق ارائه می‌شود، مثل اینست که داستانی نقل شده و کاربران پیگیر روند داستان خواهند بود.

رپورتاژآگهی و ارتقاء رتبه سایت در گوگل:            

  • بک لینک سه یا پنج کلمه‌ی کلیدی از محتوای رپورتاژ به سایت شما: اگر صاحب سایتی هستید و کسب و کاری دارید حتما می‌دانید که هر چه رتبه سایت شما در گوگل بالاتر برود، برای کسب و کارتان بهتر خواهد بود. یکی از روشهایی که الکوریتم گوگل را مجبور به بالابردن رتبه‌ی سایت شما می‌کند، بک لینک است.

هر چه بیشتر از سایت‌های پربازدید معتبر، بک لینک دریافت کنید، رتبه‌ی شما در گوگل بالا رفته و برای بهبود سئو بسیار موثر است. زیرا سایت‌های پربازدید اعتبار دامنه‌ی بالایی داشته و بک لینک‌های این وب‌سایت‌ها موتورهای جستجو را برای انتخاب شما بین سایت‌های رتبه برتر، ترغیب خواهد کرد.

 

  • انتشار و آرشیو رپورتاژآگهی‌ها در خبرگزاری‌های معتبر که اتوریتی و رنک بالایی در گوگل دارند: رپورتاژآگهی در سایت منتشر کننده باقی مانده و باعث بهبود سئوی سایت شما می‌شود. البته باید دقت کنید که رپورتاژ و لینک سایتتان در سایت‌های معتبر منتشر شود. زیرا این سایت‌ها بازدید بالایی داشته و به علت ترافیک زیادی که دارند، تعداد بیشتری از کاربران رپورتاژ آگهی شما را دیده و در انتها بر روی لینکهای شما کلیک خواهند کرد.

اما باید توجه داشت که برای تاثیرگذاری بیشتر رپورتاژآگهی نکاتی را نباید فراموش کرد. از جمله مواردی که می‌تواند به یک رپورتاژآگهی موفق کمک کند، شامل موارد زیر می‌باشند:

  • تیم متخصص که شامل :خبرنگار حرفه‌ای، متخصص سئو، مشاور بازاریابی و برندینگ است، این آگهی را ارائه دهد.
  • رپورتاژآگهی‌ها در خبرگزاری‌های معتبر و وب‌سایت‌های خبری با بازدیدکننده‌ی زیاد، منتشر شوند.
  • محتوا به شکلی تنظیم و ارائه شود که مخاطبان آن رسانه را هدف قرار دهد به عبارتی دیگر مخاطبان شناسایی شده و محتوای رپورتاژآگهی تنظیم شود.

در صورتی که هر کدام از نکات ذکر شده مورد توجه قرار نگیرند، رپورتاژآگهی شما هیچ سودی برایتان نخواهد داشت و تبلیغاتتان بی‌اثر خواهند بود.

 

ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید