راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

طراحی وب سایت

مقدمه

چرا طراحی وب سایت

نیاز به اطلاع رسانی، از دیرباز یکی از مهمترین دغدغه‌های ذهنی انسان‌ها بوده است، اطلاع رسانی درباره‌ی هر آنچه لازم است دیگران از وجود یا وقوع آن مطلع شوند. بشر نیز در طی سالیان متمادی تلاش بسیاری برای رفع این نیاز انجام داده است و روش‌های مختلفی را آزموده است. امروز با گسترش دنیای اینترنت و مزایای بسیاری که این فضا دارد مانند قیمت تمام شده‌ی پایین، سرعت بالا، دسترسی از هر نقطه و بازده زیاد باعث شده تا اطلاع رسانی در این فضا بیش از پیش مورد توجه افراد و صاحبان مشاغل و کسب و کارها قرار گیرد. در این بین یکی از مهمترین ابزارهای اطلاع رسانی، طراحی وب سایت استاندارد و کاربردی می‌باشد.

طراحی وب سایت در شرکت راهکار گستران تبریز

طراحی وب سایت

مسلماً یکی از اساسی ترین نیازها جهت اطلاع رسانی، آگاه سازی، بازاریابی، برند سازی وتجارت الکترونیک، طراحی ، اجرا و بروز رسانی یک وب سایت استاندارد، زیبا و در عین حال کاربردی است. شرکت راهکار گستران نیز با توجه به تجارب بسیاری که در طی سالیان دراز کسب کرده است، شما را در رسیدن به این اهداف یاری خواهد کرد.

.

چرا راه اندازی، تکمیل و مدیریت وب سایت خود را به راهکار گستران بسپاریم؟!


ضمانت باز گشت وجه در طراحی وب سایت

از اینکه خدمات ما بر اساس نیاز شما و پاسخگوی خواسته‌های شما خواهد بود، اطمینان داریم با این حال برای آسودگی خاطر شما ضمانت می‌کنیم اگر تا ۷ روز کاری از خدمات ارائه شده راضی نبودید، وجوه پرداختی شما بابت طراحی وب سایت را با لبخند عودت خواهیم داد.


پشتیبانی رایگان وب سایت

پشتیبانی در طراحی  انواع وب سایت، نیازی‌ست که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست، با خیالی آسوده طراحی وب سایت خود را به راهکار گستران بسپارید، چون از شش ماه تا یک سال خدمات پشتیبانی فنی را رایگان دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی 7/24

با روش‌های مختلف ارتباطی حتی خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل پشتیبان خدمات ارائه شده خواهیم بود تا همیشه شاهد سطح مطلوبی از خدمات باشید!


ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

طراحی وب سایت باید کاربردی، منطبق بر نیاز کارفرما و به نحوی طراحی شود که کارفرما بتواند بر حسب بازار خود از وب سایت بهره برداری کند. ما متقعدیم وب سایت یک کالای لوکس نیست، بلکه امروزه نیاز اساسی هر کسب و کار، سازمان، گروه و حتی فردی‌ست که نیازمند اطلاع رسانی و آگاه سازی دیگران است، قبل از شروع هر کاری نیازهای شما را بررسی و تحلیل می‌کنیم!


مشاوره رایگان طراحی وب سایت

یک وب سایت خوب و استاندارد با ارائه‌ی آموزش‌ها و مشاوره‌های مناسب جهت مدیریت به کارفرما، به یک محصول کاربردی تبدیل خواهد شد و اگر شما نتوانید وب سایت خود را مدیریت کرده و این شعبه‌ی آنلاین را بروز رسانی کنید، مسلماً هزینه‌های صرف شده نابود خواهد شد. پس مطمئن باشید بعد از طراحی وب سایت نیز همراه شما هستیم.


ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

راهکار گستران چگونه وب سایت طراحی میکند؟!

1. نیازسنجی

مسلما مهمترین بخش یک وب سایت ، از دیدگاه تیم دپارتمان طراحی وب راهکار گستران نیاز سنجی است . یعنی اینکه با کمک کارفرمای پروژه برررسی کنیم:

 1. آیا شرکت/سازمان/ گروه و مجموعه شما آمادگی ورود به دنیای وب را داراست؟!
 2. دقیقا چه کاربردی از وب سایت مورد نظر مجموعه شماست و آیا این نوع دیدگاه بازده مناسب را برای شما بهمراه خواهد داشت؟!
 3. وب سایت در نوع بازار شما چه کاربردی در ایران و جهان دارد و چه نوع طراحی و سیستم می تواند نیاز های شما را پوشش دهد؟!
 4. رقبای شما چه کسانی هستند و نقاط ضعف و قوت آنها در چیست؟!
 5. چه سطح از خدمات طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک ، پاسخ گوی نیاز های شماست؟!

2. طراحی گرافیکی و رابط کاربری

چشم به عنوان اصلی ترین حس ارتباطی در دنیای مجازی و وب است ، درست همانند محیط های فیزیکی ولی با این فرق عمده که در این دنیا ، فقط چشم و گوش هستند که ارتباط میسازند.

متخصصان راهکار گستران نیز با آگاهی از این مهم و با تکیه بر تجارت کذشته ، همراه سعی مکنند که در نظر گرفتن مواردی چون : روانشناسی رنگ ها، طراحی و انتخاب رنگ بر اساس بازار هدف ، سهولت دسترسی به آیتم های مختلف در میان اقشار مختلف بازدید کننده بدون ایجاد حالت یکنواختی و در عین حال دوری از ایجاد پیچیدگی ، طرح گرافیکی پوسته اصلی و رابط کاربری وب سایت را آماده کنند که پس از تایید و تغییرات احتمالی طرح گرافیکی آماده برنامه نویسی و پیاده سازی خواهد شد.

3. برنامه نویسی و پیاده سازی

طراحی استاندارد و بر اساس اصول و قوانین مرسوم در دنیا، به نحوی که هم موتورهای جست جو گر بتوانند محتوای وب سایت شما را بهتر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، هم اینکه کاربران شما بدون مشکل و نقصی بتوانند از وب سایت شما، بر اساس اهداف شما بازدید و استفاده کنند و هم اینکه مدیریت وب سایت برای کارفرما و کارکنانی که اصلا آشنایی با برنامه نویسی وب ندارد و باید بگونه ای پیاده سازی شود که بدون درگیری با کدها و نیاز به دانش تخصصی، یک فرد با سطح معمولی آشنایی با دانش استفاده از رایانه یا مهارت های ICDL بتواند بخوبی وب سایت را مدیریت کند بخش مهمی از طراحی وب سایت شماست، که همواره با نهایت دقت در اجرای آنها خواهیم کوشید.

4. تولید محتوا و تکمیل آیتم های مختلف وب سایت و سئو اولیه

تکمیل بخش های مرسوم تمامی وب سایت و بارگذاری و ایجاد بخش های مورد نیاز وب سایت شما و در کل تکمیل محتوا اولیه در وب سایت شما را به عهده میگریم، چون در اولین روز آغاز به کار وب سایت نیز این بخش ها باید در دسترس باشند. همچنین ایجاد بستر بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر (SEO ( Search Engine optimization نیز در راه اندازی اولیه اجرا میشود، اینکار باعث خواهد شد که آینده نیز، محتوا وب سایت شما، در صورت اینکه درست استاندارد (توسط متخصصان ما – یا شما ) تهیه شود، توسط موتورهای جستجو گر بخوبی ثبت و نمایش داده شود.

5. آغاز به کار وب سایت وشروع فرآیند های پشتیبانی و بروز رسانی و ادامه همکاری ها

تکمیل بخش های مرسوم تمامی وب سایت و بارگذاری و ایجاد بخش های مورد نیاز وب سایت شما و در کل تکمیل محتوا اولیه در وب سایت شما را به عهده میگریم، چون در اولین روز آغاز به کار وب سایت نیز این بخش ها باید در دسترس باشند. همچنین ایجاد بستر بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر (SEO ( Search Engine optimization نیز در راه اندازی اولیه اجرا میشود، اینکار باعث خواهد شد که آینده نیز، محتوا وب سایت شما، در صورت اینکه درست استاندارد (توسط متخصصان ما – یا شما ) تهیه شود ، توسط موتورهای جستجو گر بخوبی ثبت و نمایش داده شود.

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید

راهکار گستران ، چگونه فروشگاه اینترنتی شما را طراحی و اجرا میکند؟!

یکی از مواردی که حتما باید در طراحی یک فروشگاه اینترنتی در نظر گرفت این است که محصولی که قرار است به فروش گذاشته شود:

 • آیا می توان محصول شما را بدون ارسال از طریق پست و سیستم های مشابه در اختیار مشتری قرار داد؟!
 • بازار هدف محصول شما کدام قشر از جامعه و با چه سطح درآمد/سواد/ سن و سال و … است؟!
 • برای فروش این محصول چه خدماتی باید قبل از فروش/ هنگام فروش و بعد از فروش به مشتری ارائه شود؟!
 • چه رنگبندی و رابط کاربری و چه ابزارهایی میتواند حداکثر بازدهی را برای فروشگاه شما به همراه داشته باشد؟!

راهکار گستران پس از تحیل نیازهای نوع طراحی وب سایت ، طرح اولیه گرافیکی و رابط کاربری را با در نظر گرفتن نکات ذیل طراحی می کند

 • رنگ سازمانی یا رنگ مناسب برای برای فروشگاه شما چه رنگیست؟!
 • بازار هدف محصول شما کدام قشر از جامعه و با چه سطح درآمد/سواد/ سن و سال و … است؟!
 • محصولات شما چه نوع محصولاتی هستند [ هنری، صنعتی ، محصولات آی تی ، صنایع نساجی …]
 • چه رنگبندی و رابط کاربری و چه ابزارهایی میتواند حداکثر بازدهی را برای فروشگاه شما به همراه داشته باشد؟!

در این مرحله متخصصان راهکار گستران بر اساس تحیل ها و نیاز ها ، با استفاده از سیستم های موجود یا با برنامه نویسی از پایه شروع به راه اندازی و اجرای فروشگاه آنلاین شما می کنند.

اگر در قرارداد منعقد شده ، راهکار گستران ، عهده دار خدمات فروش هم باشد، شرکت با استفاده از نیروی متخصص اقدام به بازاریابی و فروش محصولات شما در فضای مجازی خواهد نمود. اقداماتی که ما انجام خواهیم داد:

 • تولید، مدیریت و بازاریابی محتوا برای محصولات شما
 • راه اندازی شبکه های اجتماعی ماثر در فروش
 • راه اندازی بخش پشتیبانی آنلاین/تلفنی/تیکتینگ برای مشتریان شما
 • تحیل آمار فروش و ایجاد راهکار های مستمر برای بهبود فروش