راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

طراحی وب سایت

مقدمه

رفتارهای مصرف کنندگان با گذشته تفاوت های فراوانی کرده است و با پیشرفت تکنولوژی اینترنت و صفحات وب لازمه‌ی زندگی بشر امروزی شده است. رفع نیازهای زندگی امروزی، بشر را وا داشته تا برای انجام امور زندگی خود از بهترین روش‌ها استفاده کنند که یکی از این روش‌ها استفاده از وب سایت‌ها برای تبلیغ، ارتباطات، خرید و فروش و … است.

رشد سریع اینترنت، باعث شده تا خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک نیز وارد عرصه‌ی رقابت شده و به ارائه‌ی خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند. اهمیت داشتن وب سایت برای هر کسب و کار کوچک و بزرگ با هر سبک کاری بر کسی پوشیده نیست، خواه این کسب و کار خرید و فروش باشد یا ارائه‌ی خدمات و یا علمی و آموزشی .

مهم نیست که در چه صنعتی مشغول به کار هستید، شما به یک وب سایت نیاز دارید. شاید این نیاز تا چند سال پیش از اهمیت زیادی برخوردار نبود اما امروزه دیگر داشتن وب سایت یک نیاز تلقی نمی‌شود بلکه یک امر ضروری و واجب است که بدون آن دیر یا زود مشتریان خود را از دست خواهید داد.

طراحی وب سایت در شرکت راهکار گستران تبریز

 اهمیت وب سایت

۹۳ درصد از تصمیمات تجاری افراد با جستجو در موتورهای جستجو به خصوص گوگل شروع می‌شود در این حالت زمانی که شما برای کسب و کار خود، وب سایت ندارید فقط به ۷ درصد از بازار خود دست دسترسی خواهید داشت. با توجه به این درصدها هر چقدر کسب و کار شما بزرگتر باشد میزان سودی که از دست می‌دهید نیز بزرگتر خواهد بود. آیا شما ترجیح می‌دهید بجای سود ۹۳ درصد از سود ۷ درصدی بهره ببرید آن هم در دنیای رقابتی امروز؟

“فاصله‌ی شما تا این سود فقط و فقط یک قدم است و آن هم داشتن وب سایت مرتبط با کسب و کارتان.”

 

اهمیت داشتن وب سایت

 • بازاریابی
 • افزایش فروش از مشتریان آنلاین
 • افزایش ضریب اعتماد مشتری
 • قابل دسترسی
 • مناسب برای مشتریان و قابل دسترسی از هر جای دیگر
 • حرفه‌ای به نظر رسیدن
 • دسترسی به مخاطبان و مشتریان بیشتر
 • ایجاد ارتباط با مشتریان
 • منبع اطلاعاتی خوب
 • پشتیبانی مشتری
 • فرصت‌های تبلیغاتی کم هزینه‌تر
 • درگیری مخاطبین با محتواها
 • دریافت بازخورد مشتریان
 • فرصتی برای رقابت از طریق سئو و محتوای بهتر

بازاریابی آسان و سریع

دیگر زمان تبلیغات کاغذی  و بنرها تمام شده و شما برای دیده شدن در عصر دیجیتال نیاز به حضور در اینترنت دارید و این حضور جز با داشتن وب سایت مخصوص کسب و کارتان امکان پذیر نخواهد بود.” وب سایت شما دارایی شماره‌ی یک بازاریابی شماست” چرا که ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم. در حال حاضر مصرف کنندگان انتظار دارند شرکت‌ها دارای وب سایت باشند و داشتن وب سایت را نشانه‌ای از حرفه‌ای بودن آن کسب و کار تلقی می‌کنند.

سهولت دسترسی

علاوه بر سود، داشتن وب سایت حرفه‌ای بودن کسب و کار شما را نشان می‌دهد. زمانی که فردی به دنبال دستیابی به اطلاعات شما از جمله شماره، آدرس و یا خدمات و محصولاتتان است اولین کاری که خواهد کرد جستجو در گوگل است. در این حالت شما با داشتن وب سایت اعتبار و حرفه‌ای بودن خود را نشان خواهید داد. داشتن یک وب سایت باعث سهولت دسترسی مخاطبین شما می‌شود در این حالت افراد می‌توانند به راحتی  شما را پیدا کنند، در مورد شرکت شما مطالعه کنند، آنچه که شما انجام می‌دهید را کشف کرده و اگر سوالی از شما دارند به راحتی مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنند.

ماندگاری

نکته‌ی مهم در مورد یک وب سایت این است که وقتی روی آن سرمایه گذاری کنید، آن را برای همیشه دارید و برای همیشه برای شما کار خواهد کرد. چه روش‌های تبلیغاتی دیگری وجود دارد که اگر یکبار هزینه‌ی آن را پرداخت کنید برای همیشه برای کسب و کار شما کار کند؟ مطمنئاً جواب شما نیز منفی است. شما یکبار برای طراحی سایت هزینه می‌کنید و بجای آن از یک صفحه‌ی تبلیغاتی ماندگار برای همیشه برخوردار می‌شوید.

جهانی شدن

شما با داشتن سایت به خصوص سایت‌های دو یا چند زبانه این امکان را برای کسب و کارتان فراهم می‌کنید تا شما را به سطوح جهانی ارتقاء دهد. اگر محصولی دارید که به راحتی می‌توان آن را به صورت آنلاین فروخت، می توانید با فروش آنلاین مشتریان خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید و از منطقه‌ی جغرافیایی خود خارج شده و پا در بازارهای بزرگ بگذارید. داشتن یک وب سایت درهای کسب و کار شما را به یک منطقه‌ی جغرافیایی بسیار بزرگتر در کل جهان باز خواهد کرد.

فروش، مایه‌ی حیات یک شرکت است!

هر شرکتی با هر نوع محصول، خدمات یا کسب و کاری اگر مشتری نداشته باشد از هم خواهد پاشید. هر شرکتی نه تنها برای زنده ماندن بلکه برای پیشرفت نیز به فروش نیاز دارد. داشتن یک وب سایت می‌تواند باعث افزایش فروش گسترده‌ی شما شود و علاوه بر تضمین حیات تجارت شما، به پیشرفت آن نیز کمک کرده و سرمایه‌های زیادی برای شما گرد خواهد آورد.

چه بخواهیم و چه نخواهیم مشتریان در جستجوی آنلاین شما هستند و وقتی سایت شما را پیدا کنند، احتمال خرید بیشتر خواهد بود. در عصر تکنولوژی برای از دست ندادن فرصت‌های پیشرفت، طراحی وب سایت را باید جدی بگیرید.

“وب سایت اولین قدم برای کمک به ایجاد ارتباط بین یک کسب و کار یا شرکت و مشتری است.”

 

 

چرا راه اندازی، تکمیل و مدیریت وب سایت خود را به راهکار گستران بسپاریم؟!


ضمانت باز گشت وجه در طراحی وب سایت

از اینکه خدمات ما بر اساس نیاز شما و پاسخگوی خواسته‌های شما خواهد بود، اطمینان داریم با این حال برای آسودگی خاطر شما ضمانت می‌کنیم اگر تا ۷ روز کاری از خدمات ارائه شده راضی نبودید، وجوه پرداختی شما بابت طراحی وب سایت را با لبخند عودت خواهیم داد.


پشتیبانی رایگان وب سایت

پشتیبانی در طراحی  انواع وب سایت، نیازی‌ست که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست، با خیالی آسوده طراحی وب سایت خود را به راهکار گستران بسپارید، چون از شش ماه تا یک سال خدمات پشتیبانی فنی را رایگان دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی 7/24

با روش‌های مختلف ارتباطی حتی خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل پشتیبان خدمات ارائه شده خواهیم بود تا همیشه شاهد سطح مطلوبی از خدمات باشید!


ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

طراحی وب سایت باید کاربردی، منطبق بر نیاز کارفرما و به نحوی طراحی شود که کارفرما بتواند بر حسب بازار خود از وب سایت بهره برداری کند. ما متقعدیم وب سایت یک کالای لوکس نیست، بلکه امروزه نیاز اساسی هر کسب و کار، سازمان، گروه و حتی فردی‌ست که نیازمند اطلاع رسانی و آگاه سازی دیگران است، قبل از شروع هر کاری نیازهای شما را بررسی و تحلیل می‌کنیم!


مشاوره رایگان طراحی وب سایت

یک وب سایت خوب و استاندارد با ارائه‌ی آموزش‌ها و مشاوره‌های مناسب جهت مدیریت به کارفرما، به یک محصول کاربردی تبدیل خواهد شد و اگر شما نتوانید وب سایت خود را مدیریت کرده و این شعبه‌ی آنلاین را بروز رسانی کنید، مسلماً هزینه‌های صرف شده نابود خواهد شد. پس مطمئن باشید بعد از طراحی وب سایت نیز همراه شما هستیم.


ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

راهکار گستران چگونه وب سایت طراحی میکند؟!

1. نیازسنجی

مسلما مهمترین بخش یک وب سایت ، از دیدگاه تیم دپارتمان طراحی وب راهکار گستران نیاز سنجی است . یعنی اینکه با کمک کارفرمای پروژه برررسی کنیم:

 1. آیا شرکت/سازمان/ گروه و مجموعه شما آمادگی ورود به دنیای وب را داراست؟!
 2. دقیقا چه کاربردی از وب سایت مورد نظر مجموعه شماست و آیا این نوع دیدگاه بازده مناسب را برای شما بهمراه خواهد داشت؟!
 3. وب سایت در نوع بازار شما چه کاربردی در ایران و جهان دارد و چه نوع طراحی و سیستم می تواند نیاز های شما را پوشش دهد؟!
 4. رقبای شما چه کسانی هستند و نقاط ضعف و قوت آنها در چیست؟!
 5. چه سطح از خدمات طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک ، پاسخ گوی نیاز های شماست؟!

2. طراحی گرافیکی و رابط کاربری

چشم به عنوان اصلی ترین حس ارتباطی در دنیای مجازی و وب است ، درست همانند محیط های فیزیکی ولی با این فرق عمده که در این دنیا ، فقط چشم و گوش هستند که ارتباط میسازند.

متخصصان راهکار گستران نیز با آگاهی از این مهم و با تکیه بر تجارت کذشته ، همراه سعی مکنند که در نظر گرفتن مواردی چون : روانشناسی رنگ ها، طراحی و انتخاب رنگ بر اساس بازار هدف ، سهولت دسترسی به آیتم های مختلف در میان اقشار مختلف بازدید کننده بدون ایجاد حالت یکنواختی و در عین حال دوری از ایجاد پیچیدگی ، طرح گرافیکی پوسته اصلی و رابط کاربری وب سایت را آماده کنند که پس از تایید و تغییرات احتمالی طرح گرافیکی آماده برنامه نویسی و پیاده سازی خواهد شد.

3. برنامه نویسی و پیاده سازی

طراحی استاندارد و بر اساس اصول و قوانین مرسوم در دنیا، به نحوی که هم موتورهای جست جو گر بتوانند محتوای وب سایت شما را بهتر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، هم اینکه کاربران شما بدون مشکل و نقصی بتوانند از وب سایت شما، بر اساس اهداف شما بازدید و استفاده کنند و هم اینکه مدیریت وب سایت برای کارفرما و کارکنانی که اصلا آشنایی با برنامه نویسی وب ندارد و باید بگونه ای پیاده سازی شود که بدون درگیری با کدها و نیاز به دانش تخصصی، یک فرد با سطح معمولی آشنایی با دانش استفاده از رایانه یا مهارت های ICDL بتواند بخوبی وب سایت را مدیریت کند بخش مهمی از طراحی وب سایت شماست، که همواره با نهایت دقت در اجرای آنها خواهیم کوشید.

4. تولید محتوا و تکمیل آیتم های مختلف وب سایت و سئو اولیه

تکمیل بخش های مرسوم تمامی وب سایت و بارگذاری و ایجاد بخش های مورد نیاز وب سایت شما و در کل تکمیل محتوا اولیه در وب سایت شما را به عهده میگریم، چون در اولین روز آغاز به کار وب سایت نیز این بخش ها باید در دسترس باشند. همچنین ایجاد بستر بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر (SEO ( Search Engine optimization نیز در راه اندازی اولیه اجرا میشود، اینکار باعث خواهد شد که آینده نیز، محتوا وب سایت شما، در صورت اینکه درست استاندارد (توسط متخصصان ما – یا شما ) تهیه شود، توسط موتورهای جستجو گر بخوبی ثبت و نمایش داده شود.

5. آغاز به کار وب سایت وشروع فرآیند های پشتیبانی و بروز رسانی و ادامه همکاری ها

تکمیل بخش های مرسوم تمامی وب سایت و بارگذاری و ایجاد بخش های مورد نیاز وب سایت شما و در کل تکمیل محتوا اولیه در وب سایت شما را به عهده میگریم، چون در اولین روز آغاز به کار وب سایت نیز این بخش ها باید در دسترس باشند. همچنین ایجاد بستر بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر (SEO ( Search Engine optimization نیز در راه اندازی اولیه اجرا میشود، اینکار باعث خواهد شد که آینده نیز، محتوا وب سایت شما، در صورت اینکه درست استاندارد (توسط متخصصان ما – یا شما ) تهیه شود ، توسط موتورهای جستجو گر بخوبی ثبت و نمایش داده شود.

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید