راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

شرکت راهکار گستران

مقدمه

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک در دنیای امروز نیازیست شناخته شده که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نسیت ، صنعتی که در آن بنگاهای اقتصادی میتوانند خدمات، محصولات و هر آنچه قصد عرضه آن را دارند ، در بستری نوین ، کم هزینه و عینا پر بازده ارائه نمایند . شرکت راهکار گستران نیز با توجه به اهمییت روز افزون تجارت الکترونیک در شهر اولین ها، تبریز تاسیس شده است

معرفی شرکت راهکار گستران

همین نیاز روز افزون و مهم ما را بر آن داشت تا پس از ۳ سال فعالیت تحت عنوان گروه طرحان وب ام تی دیزاین در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاهای اینترنتی و با کوله باری از تجربه و شناخت نیازهای مشتریان در فضای مجازی ، در تاریخ ۷/۷ سال ۱۳۹۴ اقدام به تاسیس شرکت “راهکار گستران شهر تایماز” کرده و تحت برند تجاری راهکار گستران فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تجارت الکترونیک به مشتریان خود آغار نماییم.

راهکار گستران ، راهکارهای نوین تجارت الکترونیکی شدن

خدمات راهکار گستران :

شرکت راهکار گستران، در راستای توسعه تجارت الکترونیک در سطح شمالغرب کشور ، خدمات خود را در قابل طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی، طراحی، راهندازی و اجرای سیستم های مدیریت فروش، سیستم مدیریت پروژه و مشتریان ، بازاریابی اینترنتی ، برندسازی آنلاین و سایر خدمات مورد نیاز در این حوزه را با تضمین کیفیت خدمات دریافتی و تعهد در قبال اعتماد مشتری ، ارائه می دهد.

 

هدف و آرمان مـا :

راهکار گستران با هدف توسعه تجارت الکترونیک همواره آرمان خود را با توجه به برند انتخابی در توسعه و گسترش راهکارهای تجارت الکترونیک پا به عرصه وجود نهادده است. ایجاد بستر مناسب برای کسب و کارهای مختلف در جهت:  تبلیغات ، برندسازی ، بازاریابی و فروش در فضای مجازی برای کسب و کارهای مختلف نهاده است . امیدواریم با یاری ایزد مننان و همیاری و همکاری صاحبان مشاغل و کسب و کارهایی که می اندیشند و تجارت الکترونیک را یک نیاز می دانند نه یک ابزار صرفا تجملاتی برای گسترش تجارت الکترونیک در کشور گام برداریم.

شرکت راهکار گستران

ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید