راهکارهای نوین برای الکترونیکی شدن تجارت شما

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02122892416

خدمات تولید محتوا برای وبسایت ها

مقدمه

  • اهمیت تولید محتوا برای یک وب سایت

هرگاه صحبت از طراحی وب سایت تجاری برای کسب و کار شما می شود، معیارهای زیادی چشم نوازی می کنند که باید به تک تک آن ها توجه کرد. در این میان، محتوا و مطالبی که شما در وب سایت خود قرار می دهید بیشتر از آن چه که فکر کنید دارای اهمیت هستند.

بسیاری از ظهر اشخاصی که اقدام به راه اندازی یک وب سایت رای معرفی کسب و کار خود به مشتریان می کنند، به تولید محتوا مناسب بر روی آن توجه خاصی ندارند و تمامی تمرکز خود را بر روی نحوه طراحی و ظاهر وب سایت مورد نظرشان قرار می دهند، غافل از اینکه فاکتور مهم طراحی حرفه ای وب سایت، اگرچه موجب جذب مخاطب به وب سایت شما می شود، اما اگر آن ها را به خواندن مطالب نامناسب قرار داده شده بر روی وب سایتتان محکوم شوند ، به  زود زودی شما را برای همیشه ترک کرده و دیگر به آن مراجعه نمی کنند!
شما باید مطمئن شوید که با قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی،کاربران را به سمت وب سایت خود می کشانید!

مطالبی که شما بر روی وب سایتتان قرار می دهید هم می توانند عامل شکست شما شوند و هم عامل پیروزی شما.این فاکتور اساسی خود فاکتورهای مهم و ساده دیگری را شامل می شود تا با توجه به آن ها بتوانید با برطرف کردن نیازهای کاربران، آن ها را به مشتری ثابت خود تبدیل کنید. اگر وب سایت شما بتواند با مطالب مناسبش برطرف کننده نیاز آن ها باشد، شک نکنید که دیگر به هیچ منبع دیگری جز شما مراجعه نخواهند کرد. از طرفی ارائه مطالب تخصصی و آموزشی در حوزه فعالیت خود، علاوه بر اینکه مشتری را به سمت شما هدایت خواهد کرد، باعث خواهد شد که مشتری شما را در حوزه فعالیتان صاحب نظر و متخصص بیابد، در نتیجه ، باعث ایجاد اعتماد و در نتیجه کسب درآمد برای شما خواهد کرد!

 بازاریابی محتوا در دنیای تجارت امروز

به نقل از سایت ویکی پدیا : 

بازاریابی محتوا (به انگلیسیContent marketing) در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و به اشتراک گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می شود، می پردازد. این محتوا و اطلاعات می تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی، ویدیو، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی، مطالعه موردی، راهنما و دستور العمل ها، سوالات و پاسخ، مقالات و تصاویر و… تولید و منتشر گردد.

بازاریابی محتوایی ، در واقع روشی برای فروش است، یعنی اینکه شما با تولید محتوای مناسب و کاربردی بتوانید افراد را جذب محصول خود کنید و در نهایت فروش و کسب درآمد اتفاق بیافتد!

بازاریابی محتوا چگونه متولد شد؟!

یه جمله ساده پاسخ این جمله است! بشر امروز آگاه است، می داند و می خواهد بداند!

این جمله یعنی اینکه امروز بشر آنقدر میل به کسب اطلاعات دارد که درباره همه چیز اطلاعات کسب می کند، فرض کنید، در خیابان در حال راه رفتن هستید، یک خودرو بنز مشاهده میکنید و ناخودآگاه از آپشن های مختلف آن صحبت میکنید و یا از ذهن شما عبور میکند، یا وقتی درباره یک گوشی تلفن همراه صحبت می شود، امکانات مختلف آن را می شناسید یا حتی درباره کاربرد آنها نظر می دهید، این همان میل به دانستن است، در نتیجه حالا اگر شما می‌خواهید محصول جدیدی عرضه کنید، باید مدتها در گوش مشتری، داستان‌های مختلف تعریف کنید و برایش حرف بزنید تا او بیشتر یاد بگیرد و در نهایت، وقتی خودش به عنوان کارشناس محصول و خدمت شما را ارزیابی می‌کند، تصمیم به خرید آن بگیرد!

به تدریج اینترنت و دنیای وب شکل گرفت. وب سایت‌ها ابزارهای ارزان قیمت و اثربخش بودند که هر شخص یا سازمانی می‌توانست با صرف بودجه و انرژی کمی، آنها را در اختیار خود داشته باشد.

فراگیر شدن کاربران اینترنت، شکل گیری امکان نقل و انتقال پول در فضای آنلاین، شبکه ‌های اجتماعی وگوشی‌های هوشمند، همه و همه باعث شدند که محتوا مفهومی جدی‌تر پیدا کند. عصر جدیدی شکل گرفت که تولید محتوا و بازاریابی محتوا و تدوین استراتژی برای عرضه محتوا، یکی از دغدغه‌های اصلی‌اش بود.

بازاریابی محتوا

1

برخی از دارندگان وب سایت به دلیل کم بود وقت و آشنایی که نسبت به محیط فضای مجازی دارند نمی توانند وب سایت خود را آن چنان که در خورشان است بروز رسانی نمایند. برای همین منظور شرکت راهکار گستران  در راستای اهداف خود خدمتی را با نام تولید محتوا ارائه کرده، که با توجه به کسب و کار شما به صورت تخصصی وب سایت شما را بروز رسانی می کند و باعث جذب هرچه بیشتر مخاطب و افزار رتبه وب سایت شما مشتریان گرامی می شود.

چرا راه  مدیریت و تولید محتوای خود را به راهکار گستران بسپاریم؟!

پشتیبانی 7/24

با روش های مختلف ارتباطی حتی خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل پشتیبان خدمات ارائه شده خواهیم بود تا همیشه شاهد سطح مطلوبی از خدمات باشید!


ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

محتوای تولید شده  باید کاربردی ، منطبق بر نیاز کارفرما و بنحوی تولید شود که کارفرما بتواند بر حسب بازار خود از وب سایت بهره بردای کند ، ما متقعدیم وب سایت یک کالای لوکس نیست، بلکه امروزه نیاز اساسی هر کسب و کار ، سازمان گروه و حتی فردیست که نیازمند اطلاع رسانی و آگاه سازی دیگران است، قبل از شروع هر کاری ، نیازهای شما را بررسی و تحیلیل میکنیم!


مشاوره رایگان طراحی وب سایت

یک محتوای  خوب و استاندارد با ارائه آموزش ها و مشاوره های مناسب جهت مدیریت به کارفرما تبدیل به یک محصول کاربردی خواهد بود و اگر شما نتوانید با توجه به محتوای تولید شده، سیاست های فعالیت در فضای مجازی را گسترش دهید و از سرمایه گذاری خود بهره برداری کنید، مسلما شعبه آنلاین شما ، محلی راکت و بی استفاده برای شما خواهد بود. ما با ارائه مشاوره های تخصصی در این راه همراه شما خواهیم بود!


ضمانت بازگشت وجه

ریسک همکاری را برای شما صفـــر% میکنیم!اگر تا 7 روز کاری از خدمات دریافتی ناراضی بودید مبالغ پرداختی را با 😊 عودت می دهیم!

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی از 6 تا 12 ماه بصورت "رایـگان" بسته به نوع خدمات دریافتی، از 6 تا 12 ماه کـاملا رایگان پشتیبان شما خواهیم بود

ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

نیازسنجی یعنی اولین قدم!افتخار ماست که قبل از ارائه هر خدمتی، نیازهای شما را واقعا بررسی میکنیم

مشاوره رایگان

آموزش رایگان برای بهره وری بالاتردریافت مشاوره و آموزش اصولی در راستای استفاده از خدمات، حق هر کارفرماییست، حق شما را ضایع نمیکنیم!!!

ارائه خدمات در اسرع وقت

وقت شما ارزشمندترین دارایی شماستقدردان وقت ارزشمندی که در اختیار ما قرار می دهید هستیم و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل میکنیم

خدمات پشتیبانی 7/24

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روزخیالتون راحت، چون ما روزهای تعطیل و حتی خارج از ساعات اداری پشتیبان شما هستیم!

اگر به مشاوره، آموزش و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید